Vitajte!

Financie vždy boli a budú o ľuďoch, riešení ich problémov a dosahovaní cieľov.
Dovoľte mi privítať vás na mojej stránke, ktorej obsah sa nesie v duchu tejto myšlienky.

ZISTIŤ VIAC

Moje meno je Michal Čižmárik

Finančný trh vnímam ako komplexné prostredie, ktorého súčasťou je každý jednotlivec, firma a celá spoločnosť. Nevyhnutným predpokladom fungovania v tomto prostredí je finančné zdravie. To dosiahneme pomocou vhodného a efektívneho finančného plánu, ktorý poskytne oporu, istotu a sebavedomie na finančnom trhu, ako aj v dnešnom rýchlo sa meniacom svete. Ako finančný sprostredkovateľ pomáham ľudom pri nastavovaní na mieru šitých finančných plánov, výbere vhodných finančných produktov a ich efektívnom nastavení.

moje články
optimalizacia

Optimalizácia úverov

Hypotéky a spotrebné úvery sú nástroje na získanie majetku alebo aktív. Rozlišovať medzi zlým a dobrým dlhom je rovnako dôležité ako jeho ročná nákladovosť. Informovanosť vám ušetrí tisíce eur.

ZISTIŤ VIAC
Ochrana majetku

Ochrana majetku

Správne nastavené neživotné poistenie vám zabezpečí finančnú náhradu v prípade straty, poškodenia alebo znehodnotenia vášho majetku a aktív.

ZISTIŤ VIAC
Ochrana zdravia

Ochrana života a zdravia

Strata živiteľa rodiny, trvalé následky úrazov alebo dlhodobá pracovná neschopnosť. Rizikové životné poistenie je tou správnou voľbou pri znižovaní dopadov na váš osobný a rodinný rozpočet.

ZISTIŤ VIAC
podpora

Podpora

Finančná situácia človeka nie je statická, neustále sa mení a s ňou sa menia aj požiadavky na produkty. Pravidelné prehodnocovanie a prispôsobovanie portfólia produktov zabezpečí aktuálnosť a spoľahlivosť vašich produktov.

ZISTIŤ VIAC
tvorba rezervu

Tvorba rezervy

Vytvorte si krátkodobú a strednodobú finančnú rezervu. Výpadok príjmu a neočakávané výdavky prestanú byť pre vás strašiakom.

ZISTIŤ VIAC
investirovanie

Investovanie

Investujte svoje peniaze, ochráňte ich proti vplyvu inflácie a zhodnoťte svoj kapitál. Výška poplatkov je pri investovaní rozhodujúca. Je to jediná vec, ktorú vieme pri výbere produktu stopercentne ovplyniť.

ZISTIŤ VIAC
hipoteka

Dôchodok

Využite všetky výhody, ktoré ponúka náš dôchodkový systém. Druhý a tretí pilier je tu pre vás. Znížte vašu závislosť na štátnom dôchodku a vytvorte si viacero zdrojov dôchodkovej renty.

ZISTIŤ VIAC

Michal mi pomohol včas zastaviť investičné životné poistenie, na ktorom som si mesačne chcel odkladať 300 €. To mi v konečnom dôsledku zachránilo niekoľko tisíc eur. Už roky pravidelne prispôsobuje moje portfólio aktuálnym požiadavkám. Vrelo odporúčam, hlavne vďaka širokému rozhľadu.

Michael Kubovič

Software Engineer

Naša spolupráca s pánom Čižmárikom spočívala v poradenstve ohľadom poistenia pre členov našej rodiny a vo výhodnom investovaní voľných financií. Bezchybná spolupráca s ním nám zabezpečila oboje k našej spokojnosti, preto jeho služby a poradenstvo môžeme každému vrelo odporúčať.

Karol Keszeli

Karol Keszeli

Živnostník

V zložitej situácii mi pán Čižmárik odborne pomohol, promptne za mňa vybavil celú hypotéku a vypracoval plán sporenia a poistenia do dôchodku. Bol flexibilný a vedel sa prispôsobiť môjmu pracovnému času.

Daniela Panišinová

Daniela Pasnišinová

Zdravotná sestra

Pán Čižmárik mi pomohol zrealizovať nezrealizovateľné, oceňujem ochotu a zapálenie pre moju záležitosť. Nikdy som nemal pocit, že sa pýtam hlúposť, i keď to tak bolo. Slová premenil na skutočnosť – bývame vo vlastnom.

Tomáš Beňo

Medical Sales Representative

S Michalom sa veľmi dobre spolupracuje. Pôsobí mlado, ale distingvovane. Nevnucuje mi žiadne produkty, ktoré nepotrebujem. Často mi sprostredkuje iba to, čo si sám vyberiem a to je super. Ak sa v niečom nevyznám, tak mi vie zodpovedne poradiť v otázkach a produktoch, či už ide o poistenie alebo pôžičku. Môžem mu plne dôverovať, najmä po zlých skúsenostiach s finančnými poradcami v minulosti.

Juraj Ukropec

Juraj Ukropec

IT System Engineer

Partnerstvo

Úlohou finančného sprostredkovania je vytvárať medzičlánok medzi ponukou finančných inštitúcií a záujmami klienta. Aby mohol klient spraviť akékoľvek rozhodnutie, musí poznať všetky náležitosti fungovania produktov, byť oboznámený so všetkými kladmi, ale aj zápormi. Verím, že finančné sprostredkovanie nie je o jednostrannom zisku, ale dá sa vykonávať spôsobom výhra-výhra. Dá sa vykonávať spôsobom, pri ktorom sú obe strany spokojné. Budovanie vzťahu medzi poradcom a klientom je dlhodobý proces založený na vzájomnej dôvere a pochopení záujmov a cieľov oboch strán.

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky. Pre lepšiu predstavu o vašich požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase rád ozvem.

Mám záujem o: